JB Meijers verrast door resultaat documentaire JB’s Paradise
- Nieuws
- JB Meijers verrast door resultaat documentaire JB’s Paradise
Op de eerste dag van Annemiekes A-Lunch vanuit Ahoy is JB Meijers, meestergitarist en producer van meerdere bekende Nederlandse artiesten Prominent Aanwezig in de uitzending!
Gaan de Songfestivalvibes ook bij hem bewegen? Zou hij nog een keer mee willen doen? Een goed liedje schrijven is altijd welkom vertelt JB. Ook vraagt Annemieke naar de nieuwe documentaire van Bram van Splunteren - die eerder al docu's maakte voor o.a. Red Hot Chili Peppers en Nick Cave.
Vorige week was ‘ie op TV: Het Uur van de Wolf: JB’s Paradise. In eerste instantie had JB geen interesse, hij is nooit zo bezig met de geweldige dingen die hij heeft gedaan. Maar na het zien van het stuk is hij er tóch echt wel blij mee. Uiteraard komt de muzikale vraag van Annemieke ook nog aan bod. Welk liedje kan hij woord voor woord (inclusief instrumenten) meezingen? Je hoort het hieronder!
Annemiekes A-Lunch
Je hoort Annemiekes A-Lunch met Annemieke Schollaardt iedere werkdag tussen 12.00 en 14.00 uur op NPO Radio 2.
Omslagfoto: Bullet-Ray
Gerelateerd nieuws
Muzieknieuws
Het verhaal van Noir Désir-zanger Betrand Cantat: artiest en moordenaarMuzieknieuws
Zangeres Inge Lamboo maakt track met Pete Townshend van The WhoNPO Radio 2 Top 2000
Dit is de NPO Radio 2 Top 2000 stemlijst van Annemieke SchollaardtProgramma
De stemlijst van Rudolph van Veen heeft een culinair tintje